چرا ارزان بازار  بخرم …؟

خدماتی که ارزان بازار را از سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند:

1- سی روز مهلت تست سیستم کامل : در صورتی که لپ تاپ استوک  از ارزان بازار خرید کنید ، یکماه ضمانت و مهلت تست قطعات آن برای شما منظور می گردد.

2- امکان خرید حضوری : برای مشتریانی که دوست دارند کالا رو از نزدیک مشاهده کنند و بعد اقدام به خرید نمایند ، فروشگاه فیزیکی ما واقع در استان آذربایجان غربی شهرستان مهاباد  میدان مجتمع تجاری روژ طبقه اول واحد 49  آماده خدمت رسانی می باشد.

3- مشاوره حرفه ای : مهمترین مسئله در هنگام خرید سیستم و یا قطعات ، خرید هوشمندانه و مقتصدانه است.مشاوران فنی با راهنمایی شما قبل از خرید ، شما را در رسیدن به این هدف یاری می نمایند.

4- پشتیبانی مناسب : برای اطمینان خاطر مشتریان و خریداران عزیز، بخش پشتیبانی فنی ارزان بازار پاسخگوی سوالات فنی شما در رابطه با قطعات خریداری شده و همچنین پشتیبان شما در صورت بروز هرگونه مسئله ای در رابطه با محصولات خریداری شده است.

5- خرید کالای دست دوم : کاربرانی که قصد ارتقاء سیستم خود یا فروش آن را دارند . می توانند با فروشگاه تماس گرفته و سیستم خود را بفروش برسانند…

6- نصب  برنامه های ضروری:مسئولین بخش فروش فروشگاه  جهت اطمینان از دستگاه خریداری شده کلیه برنامه های پیشنهادی شما را به صورت رایگان نصب وراه اندازی میکنند…

7-خرید مستقیم وبی واسطه : فروشگاه ارزان بازار با توجه به اینکه وارد کننده مستقیم لپ تاپ استوک و قطعات لپ تاپ می باشد.همیشه سعی برآن داشته تا محصول ارائه داده شده را به مناسبترین قیمت بازار عرضه کند.

امیدوارم در این مسیر شما بزگوارن ما را یاری کنید.

.

.

.